Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště nabízí příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu. Návštěvník zde nalezne zónu pro kondiční plavání, zónu pro zábavu a wellness zónu  pro relaxaci. Pro letní sezónu je samozřejmostí i venkovní koupaliště. Přijďte a užijte si spoustu zábavy v našem aquaparku.

Nový, moderní Aquapark v Uherském Hradišti je otevřen od 21.12.2010. Informace o otevírací době a cenách jsou uvedené na stránce aquaparku taby.

Aquapark Delfín Uherský Brod

Centrum pohybových aktivit Aquapark Delfín v Uherském Brodě nabízí svým návštěvníkům řadu příležitostí ke sportovnímu i relaxačnímu vyžití. K dispozici je plavecký bazén 25 m (6 drah), zábavný bazén s atrakcemi, vodní masáže, jeskyně, divoká řeka, tobogán 91 m, whirlpool a dětské brouzdaliště s vodopádem. Z doplňkových služeb potom dětský svět - herna, parní a finská sauna, masáže a ricofit.

Informace o otevírací době a cenách vstupného naleznete přímo na stránkách provozovatele.

 9.1 Foto bez názvu  9.4 Foto bez názvu
Přírodní koupaliště Ostrožská Nová Ves

 9.2 Foto bez názvuPřírodní koupaliště v Ostrožské Nové Vsi je ideálním místem pro odpočinek u vody. Nabízí klid, soukromí, čerstvý vzduch a krásnou vodu. Můžete si vybrat mezi travnatou, kamenitou nebo klasickou písčitou pláží. Čisté a každodenně udržované pláže ocení jak malé děti a jejich rodiče tak i prarodiče.

I přes to, že koualiště je přírodní, je voda neustále čistá a kvalitní. Zajímá Vás jak jsme to dokázali? Člověk by to nedokázal, může za to sama příroda. Celé jezero leží na takovém přírodním "podkladu", který funguje jako přírodní filtr. Kvalita vody je navíc neustále kontrolována, ale doposud nebyly nikdy problémy.

 9.3 Foto bez názvuPro aktivní vyžití můžete zdarma využít volejbalového hřiště, případně si můžete jen tak na trávníku zahrát fotbal, zaházet s talířem či třeba zapinkat badbinton. Menší děti rádi využijí možnosti klouzánína na nové, velké skluzavce.

V horkých letních dne je potřeba i trošku osvěžení. Máte možnost výběru ze dvou hospod, několika stánků se zmrzlinou a grilu. Chvíli posedět posedět pod slunečníkem a užívat horkého letního dne.

Jestliže přijíždíte na koupaliště autem, můžete zaparkovat přímo před vstupem na koupaliště. Parkoviště má dostatečnou kapacitu na to, aby zvládlo nápor aut i v těch největších letních vedrech, kdy koupaliště navštěvuje i 2000 lidí denně.

Otevírací doba: 9:00 - 19:00 v závislosti na počasí
Vstupné: Děti do 15ti let: 25Kč, Dospělí: 40Kč
Poplatky: Parkovné: 40Kč

 

Penzion u Holuba a Slovácká hospoda

Jitka Slintakova, Blanka Indrová, Šárka Fedorovová
Hradčovice 68
Hradčovice GPS: N49°2'51.129'' E17°34'54.7''
penzionuholuba@penzionuholuba.cz, slovackahospoda@slovackahospoda.cz
Mobilní telefon: +420737573014, +420777615057
Fax: +420572631141

WWW stránky pro Penzion u Holuba a Slovácká hospoda navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování na Slovácku a Zlínsku, Ubytování Hradčovice, Slovácko a Zlínsko | Penzion u Holuba a Slovácká hospoda)