Svatby a oslavy v penzionu u Holuba (Uherský Brod)

Využijte našich dlouholetých zkušeností z pořádání různých společenských akcí, svateb a oslav. K dispozici je dle dohody a Vašich požadavků celý areál penzionu u Holuba (Hradčovice, Uherský Brod). Útulná restaurace/krčma s krásným barem a pečlivě zásobenou vinotékou. Posezení je možné uvnitř i na venkovní zahrádce penzionu. Penzion u Holuba nabízí úžasné posezení, ubytování a nocleh v každém ročním období.

Svatby, svatební hostiny (Uherský Brod a okolí)

Pokud hledáte romantické místo pro uspořádání svatební hostiny a svatebního veselí, neváhejte. S pořádání svateb a svatebních oslav máme bohaté zkušenosti. Penzion u Holuba je nedaleko Uherského Brodu, cesta ze svatby v Uherském Brodě k nám zabere minutku pohodlné cesty. Na klíč po dohodě Vám sestavíme svatební menu a průběh svatební oslavy. V průběhu svatby můžete využívat všech služeb penzionu. Rádi Vám vyjdeme vstříc i s dopravou mezi penzionem a městem Uherský Brod. Při svatebním veselí a hodování se u nás budete cítít jako doma.

Oslavy pro firemní klientelu

Hledáte místo pro uspořádání oslavy pro Vaší firemní klientelu, nebo Vaše zaměstnance. Budeme rádi pokud si vyberete náš penzion. Penzion leží v obci Hradčovice, nadosah Uherského Brodu. Uherský Brod je cca 4km vzdálen od našeho penzionu. V penzionu můžete posedět, popít a pojíst a samozřejmě využít i ubytování v našich stylových apartmánech. Penzion s restaurací (Hradčovice, Uherský Brod) je vhodný i pro větší skupiny, útulného místa a vřelé obsluhy je tu pro každého dostatek.

Pořádání soukromých oslav

Chcete uspořádat soukromou nebo rodinnou oslavu, párty? Domluvte se na uspořádání oslavy. K dispozici je vám celý objekt penzionu, restaurace, vnitřní i venkovní posezení, bar, vinotéka. Penzion se nachází v obci Hradčovice, nedaleko Uherského Brodu.

1.35 Svatba1 1.34 Svatba2 1.33 Svatba3 1.28 Svatba8

1.31 Svatba5 1.30 Svatba6 1.29 Svatba7 1.32 Svatba4

Penzion u Holuba a Slovácká hospoda

Jitka Slintakova, Blanka Indrová, Šárka Fedorovová
Hradčovice 68
Hradčovice GPS: N49°2'51.129'' E17°34'54.7''
penzionuholuba@penzionuholuba.cz, slovackahospoda@slovackahospoda.cz
Mobilní telefon: +420737573014, +420777615057
Fax: +420572631141

WWW stránky pro Penzion u Holuba a Slovácká hospoda navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování na Slovácku a Zlínsku, Ubytování Hradčovice, Slovácko a Zlínsko | Penzion u Holuba a Slovácká hospoda)