Sportovní vyžití nedaleko ubytování (nedaleko Uherského Brodu)

 10.2 Foto bez názvuVíceúčelové hřiště Hradčovice se nachází minutu chuze od našeho penzionu a areál lze rozdělit do dvou samostatných částí, z nichž tou první je dětské hřiště a druhou hřiště sportovní. Ozdobou areálu je strom života doplněný skleněnými ptáčky. Sportovní hřiště je vybaveno umělým osvětlením. Zařízení a sportovní pruhy, kterými je sportoviště doplněno, zde umožňují provozovat různé druhy sportů, jako např. malou kopanou, tenis, nohejbal, volejbal, hokejbal, apod. Dětské hřiště, určené pro děti do 10 let, je doplněno skluzavkou, pískovištěm, houpačkou nebo dalšími houpadly.

Využívání arealu a jeho jednotlivých částí je určeno provozním řádem, který je schválen zastupitelstvem obce a vyvěšen na vývěsce umístěné na zadní stěně školy, uvnitř sportoviště. Jeho návštěvníci a uživatelé by tak měli dříve, než využijí skýtajících možností trávení volného času a sportování v tomto zařízení, se s provozním řádem pozorně seznámit a tento dodržovat, aby tak nedošlo k situaci, která by mohla vést ke zbytečnému poškozování zařízení sportoviště, případně ke zranění jeho uživatelů nebo k projevům chování neslučitelných s tímto provozním řádem.

 10.1 Foto bez názvu   10.3 Foto bez názvu 

Penzion u Holuba a Slovácká hospoda

Jitka Slintakova, Blanka Indrová, Šárka Fedorovová
Hradčovice 68
Hradčovice GPS: N49°2'51.129'' E17°34'54.7''
penzionuholuba@penzionuholuba.cz, slovackahospoda@slovackahospoda.cz
Mobilní telefon: +420737573014, +420777615057
Fax: +420572631141

WWW stránky pro Penzion u Holuba a Slovácká hospoda navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování na Slovácku a Zlínsku, Ubytování Hradčovice, Slovácko a Zlínsko | Penzion u Holuba a Slovácká hospoda)